12 Mart 2011 Cumartesi

suçumuz ne ?


İki yıldır bu sayfada kendimce birşeyler yapmaya ve yazmaya çalışıyorum. Aslında sadece yemek tarifi veriyor gibi görünsem de, öncelikle bana beni yansıtıyor bu blog. Mutlu oluyorum..
Maalesef kendime zaman ayırdığım, beynimi dinlendirdiğim, keyif aldığım bu işi 10 gündür yapamıyorum.
Bazı yöntemlerle görebiliyorum bloğumu.. Şu an da sizin beni okuduğunuz gibi.. O kadar tarif ve etkinlik haberi var ki bekleyen.  Ama içimden gelmiyor yazmak, küstürdüler beni..

Konuyu bilmeyen tanıdıklarımdan mailler, telefonlar alıyorum.
Mahkeme kararı işi nedir? Ne oldu? diye endişeyle soruyorlar.

İnsanın düşünme ve yazma özgürlüğünü savunurken, iki kişi yüzünden yüzlerce kişinin üstelik blog içerikleriyle  alakasız bir konuda cezalandırılmasını hayretle ve üzüntüyle karşılıyorum.
Bloglar açılıncaya kadar yayın yapmayacak ve farklı bir adrese de geçmeyecektim aslında. Ama yine bu blog sayesinde tanıştığım güzel insanlarla ile biraraya geldiğimiz İGLO Etkinliği'ni yayınlamaya karar verdim.. bir an önce blogların açılmasını umarak..

5 yorum:

Cafe Portakal dedi ki...

HAKLISIN CANIM BENDE ÖYLE.İLK ZAMANLAR YAZMAK MUTFAĞA GİRMEK İÇİMDEN GELMİYORDU.AMA ŞİMDİ TEKRAR ESKİSİ GİBİ YAZMAYA DEVAM EDİYORUM AMA SAYFA SAYIM İNANILMAZ DÜŞTÜ.WORDPRESS DEN DE SAYFA AÇTIM İKİ TARAFTAN DA YAYIN YAPIYORUM AMA AÇILACAK BEN İNANIYORUM.
HEM SİZLERİ TANIMIŞKEN OLMAZ BÖYLE.
AYRICA SENİ TANIDIĞIMA DA ÇOK MEMNUN OLDUM.AYRICA SENİN SAYFANA NE ZAMAN GİRSEM KALBURASTI ÖLDÜRÜYOR BENİ ONU YEMEK İÇİN BİLE BİR GÜN SANA MİSAFİR OLABİLİRİM.SEVGİLERİMLE...

Tijen dedi ki...

Çok güzel bir haftasonu olsun, güneşin, denizi, baharın tadını çıkar, son anına kadar...

aslı dedi ki...

Ayn şeyi bende yaşıyorum :( neyse... güzel bir iglo günü geçirmişsiniz. içinize sinsin. sevgiler

Tümay Öztürk dedi ki...

nerdesiiiinnn?????

Adsız dedi ki...

cok tesekkurler ilginc

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...